Geoblog.pl    kchrobak28    Podróże    LOFOTY - NIEZIEMSKI RAJ ZA KOŁEM PODBIEGUNOWYM    Kierunek Kvalvika
2017

Kierunek Kvalvika

Norwegia
Norwegia, Kvalvika

Ruszamy w dalszą drogę, z zamiarem wejścia na górę Ryten. Zmieniające się wokół widoki przyprawiają o zawrót głowy!

Do Ryten zamierzamy dotrzeć, udając się w kierunku plaży Kvalvika. Usiany głazami szlak, w porównaniu z Reinebringen jest mało wymagający. Po dotarciu do plaży okazuje się jednak, że obrany przez nas cel jest jeszcze dość daleko.

W związku z tym decyzję o wejściu na górę, przekładamy na następny dzień. Poza tym widok na Kvalvikę, jest tak obłędny, że nie jest w stanie skupić naszej uwagi na żadnej nowej atrakcji.

Wpatrzeni w soczystą zieleń traw, biel lśniącego w słońcu piasku oraz szum morza, zastygamy w bezruchu…. Chwilo trwaj!!!!!!!!!!!!!!!!

Wielka szkoda, że nie zabraliśmy ze sobą ekwipunku. Noc spędzona w tak zjawiskowych okolicznościach natury, byłaby z pewnością kolejnym niezapomnianym przeżyciem…

mirka66 - 2017-10-07 08:44
Nie moge sie napatrzec.Fajne jest powspominac te piekne miejsca.

kchrobak28
Katarzyna Chrobak
Zasoby: 174 wpisy174 219 komentarzy219 4532 zdjęcia4532 0 plików multimedialnych0